Turbo service

Ako jedny z mála ponúkame komplexný servis vášho turbodúchadla. Demontáž a montáž v našom autoservise. Po dohodnutom termíme stačí pristaviť vaše auto a o ostatné sa postaráme my. Pri oprave turba automaticky meníme olej ,olejový a vzduchový filter vo vašom vozidle. Opravujeme všetky typy turbodúchadiel osobných automobilov. 

Ak prinesiete vymontované turbodúchadlo z vášho vozidla, tak vám ho zrepasujeme vo väčšine prípadov do 24 hodín. V ponuke máme aj kompletné nové stredy turbodúchadiel. Tieto vieme poslať aj poštou na dobierku. Niektoré typy opráv turbodúchadiel riešime výmenným spôsobom /repasované turbo výmenou za poškodené/

Ceny: CHRA -stred turbo dúchadla od 180,-

           Kompletný repas turbodúchadla od 180,- Presnú cenu určíme po rozobratí.

Turbodúchadlá vyvažujeme na špičkovom zariadení CIMAT. Sme prvá firma na Slovensku ktorá vlastní túto najnovšiu technológiu. Presné vyváženie turbodúchadla  je zárukou dlhoročnej spoľahlivosti. 

Kvalita našej práce je na špičkovej úrovni a preto za ňu ručíme 12 mesačnou zárukou. Zároveň je potrebné uviesť, že na opravy, či repasáciu používame výhradne originálne diely od renomovaných výrobcov, ktorých sme distribútori.
Najlepšie vieme, že turbodúchadlo predstavuje výnimočnú súčiastku vášho motora. Z hľadiska koncepcie ide o jednoduchý princíp, ktorý však pre jeho 100% funkčnosť vyžaduje, aby každá jedna jeho súčasť bola v úplnom poriadku a fungovala na doslovne plné obrátky.
Vysoké otáčky a vysoké teploty sú pre turbodúchadlo prirodzeným prostredím. Stačí však málo, drobné nečistoty, nesprávna manipulácia a turbodúchadlo prestane plniť svoju funkciu.
Ponúkame Vám prehliadku turbodúchadla a jeho následnú opravu, repasáciu a v prípade vážneho poškodenia aj úplnú výmenu. Všetko v špičkovej kvalite na kvalitných prístrojoch a so spoľahlivým nastavením.
Turbodúchadlá, ktoré opravíme, repasujeme sú komplexne testované a to vrátane tlakovej prevádzkovej skúšky. Neoddeliteľnou súčasťou opravy či repasácie je tiež dokonalé vyváženie turbodúchadla, čím sa zabezpečí odstránenie vibrácií, zvýši sa jeho životnosť a maximalizuje sa jeho spoľahlivosť.

Prečo si vybrať práve nás? Jednoduchá odpoveď. Turbodúchadlá vyvažujeme s oveľa väčšou presnosťou ako stanovuje výrobca. Vo väčšine prípadou výrobca stanovuje vyváženie 1 až 1,5g. My vyvažujeme s presnosťou pod 0,6G a tým dosahujeme oveľa väčšiu presnosť vo vyvážení čo v konečnom dôsledku znamená dlhšiu životnosť repasovaného turbodúchadla.

Graf2Graf 1

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie